Wczytuję dane...
O sklepie

o-nas

Jesteśmy młodą marką, która powstała, żeby szyć Wam bawełniane maseczki wielokrotnego użytku. Istniejemy po to, aby każdy z nas w dobie kryzysu mógł nosić na sobie maseczki ochronne, które oprócz praktycznej funkcji mają też tą estetyczną. Mimo tego, co się dzieje, dodajmy sobie trochę koloru!

Nasze maseczki wielorazowe szyte są ręcznie, bez wyzysku na osobach szyjących i w miłej atmosferze :) Maseczki wielorazowe dla dzieci, posiadają warstwę bawełny i fizeliny, natomiast te dla dorosłych są w większości wykonane w 100% z bawełny. Tkaniny wykorzystywane w procesie produkcji, są pochodzenia polskiego, więc kupując u nas, wspierasz polskich producentów!

Od kilku tygodni zajmujemy się też produkcją innych akcesoriów, które pomagają nam żyć w zgodzie z naturą. Nasza oferta poszerza się z dnia na dzień i obiecujemy — nadal będzie się to działo!

Akcesoria te wykonywane są zarówno z nowych i używanych materiałów, które pomogą Wam żyć w zgodzie z ideą zero-waste, w myśl zasad #reuse #reduce, a na samym końcu #recycle!